
Divadlo Most, 1.A, 1.C
Žáci I.A a I.C navštívili 06.02.2025 divadlo v Mostě. Na programu byla oblíbená hudební pohádka o Lotrandovi a Zubejdě.

Žáci I.A a I.C navštívili 06.02.2025 divadlo v Mostě. Na programu byla oblíbená hudební pohádka o Lotrandovi a Zubejdě.

Ve dnech 9.–14. února se žáci 4. a 5. tříd zúčastnili lyžařského kurzu v Příchovicích, konkrétně v lyžařském areálu U Čápa.

Žáci z 8. C dne 12. 2. 2025 besedovali v Kulturním centru s paní Mgr. Kateřinou Dostálovou o jaderné katastrofě v Černobylské elektrárně z roku 1986 a o jejích důsledcích.

Nadaní žáci ze čtvrtých ročníků Jáchym Fric, Vojtěch Marcinka a Vojtěch Bašus dokončili projekt „Lidské tělo“.

LILI Chmelařová žákyně 8. třídy naší školy dosáhla skvělého úspěchu v ledním hokeji!

Dne 6. 2. 2025 se žáci 4.B zúčastnili besedy na Lesní správě v Klášterci. Seznámili se s různými lesními živočichy, „osahali“ si vycpané exponáty, prohlédli si šišky a semena jehličnanů, hádali, kdo asi bydlí ve vystavených budkách…

Vymyslete milý vzkaz pro vašeho kamaráda, kamarádku či oblíbeného učitele a napište si, co máte na tom druhém rádi.

Umístění žáků v historicky prvním školním turnaji v E-sportu FORTNITE v rámci projektu Hrdá škola.

Ve čtvrtek 23. 01. 2025 se uskutečnilo školní kolo biologické olympiády. Soutěž se skládala z praktické a teoretické části (poznávání organismů + test).

Gratulujeme týmu k postupu do krajského kola!

Dne 21.1. 2025 se naše škola zúčastnila krajského kola florbalového turnaje *ČEPS Cup*, které se konalo v Teplicích. Turnaj byl určen pro 1. – 5. ročníky. Zúčastnilo se celkem 12 škol, které bojovaly o titul nejlepšího týmu v kraji.

Poslední den lyžování v krásném počasí jsme ukončili zdárně a bez zranění. Kurz probíhal v přátelské atmosféře.

V rámci projektu „Mléko do škol“ a „Ovoce a zelenina do škol“ jsme do třídy dostali několik plátkových sýrů, tvarohů, skyrů, ochucených mlék, jogurtů, ředkvičky a jablka.

Týden počítačových her v rámci programu „Hrdá škola“ se uskuteční od 13.ledna 2025.

Dne 6. 1. 2025 se 3 skupinky dětí z 2.C, 5.B a 6.B zúčastnily Tříkrálové sbírky. Tuto sbírku pořádá již tradičně Charita ČR (pobočka Kadaň).