Čarodějnický rej

Čarodějnický rej proběhl ve třídách 1. A, 1. C, 2. C a 3. A.

Touto cestou všem přejeme krásné PÁLENÍ ČARODĚJNIC a příjemný prodloužený víkend.

Zasadili jsme si stromy

Ve čtvrtek 27. 4. 2023 se třída 5. C ze ZŠ Krátká přidala k městské výzvě Klášterce nad Ohří a zasadila si “svůj” strom. Snad HABR dobře poroste a bude dělat radost nejen jim.

V pátek 28. 04. 2023 si „své“ stromy OKRASNOU JABLOŇ A JAVOR MLÉČ u parkurového hřiště v ulici Žitná a Ječná zasadili i žáci 3. A a 5. B.  Také jsme ten den měli díky městu Klášterci možnost zasadit si strom v cykloparku pod Královéhradeckou ulicí. Třída 9. B se toho zhostila plnou silou a nyní mají tzv. svoje místo setkání u svého stromu Olše lepkavé. Olši přejeme klidný a krásný růst.

Pozdravy ze školního výletu v Londýně

26. 04. 2023 vyjeli žáci naší školy na zážitkový školní výlet do Londýna.

Děti přespávají v anglických rodinách.

Navštíví Oxford,  Museum voskových figurín Madame Tussauds, Obchůdek se suvenýry zaměřenými na Harryho Pottera, Kings Cross se sochou vozíku z nástupiště 9 a 3/4 ze série filmů Harryho Pottera…

Štafetový pohár

28. 4. 2023 v Chomutově proběhlo okresní kolo Štafetového poháru. ZŠ Krátká obhájila 1. místo a tím si zajistila postup do krajského kola v Ústí nad Labem, které se koná 10. 5. 2023.

Děkujeme všem za skvělou reprezentaci školy

Velikonoční pochod

Třída 6.B 5. 4. 2023 uspořádala pochod za velikonočním vajíčkem pro 1.B. ZŠ Krátká. Na závěr i s obědem – opékání buřtů.

Sazka olympijský víceboj

27. 04. 2023 proběhl Sazka olympijský víceboj, získali jsme krásné 2x 1. místo (Eliška Radová, Petr Dvorský), 1x 2. místo (Eliška Jabůrková) a 3. místo v družstvech.

Děkujeme všem účastníkům za reprezentaci školy