50 m od prázdnin

„50 metrů od prázdnin“ a zase jsme si v Kadani doplavali pro zlato! Veliké poděkování všem plavcům!

30.9.2022 plavci naší školy vyplavali zlatou medaili na závodech „50 metrů od prázdnin“, které pořádá DDM Šuplík Kadaň. Závody jsme si moc užili a plavcům patří veliké poděkování. Nejlepším plavcem celého závodu byl vyhlášen Jan Kubišta z 8.A a to s časem 0,29:37. Nejmladším závodníkem se stal žák naší 4.C Tomáš Hrabal, který ve své rozplavbě mezi plavci šestých ročníků zabojoval a obhájil třetí místo. Přestože naše škola nastupuje do rozplaveb vždy s o rok mladšími žáky, aby tak vyrovnala hendikep ostatních škol, kde bazén nemají, tak za posledních 15 let trvání těchto závodů naši žáci vždy stáli na stupních vítězů.