Přihlášky na střední školu

Na webové stránce www.prihlaskynastredni.cz je možné využít k elektronickému podání přihlášky na střední školy digitální přihlašovací systém DiPSy.

Naleznete zde i další  informace ohledně přijímacího řízení na střední školy, výhody a nevýhody tří způsobů podání přihlášky, přílohy ke stažení.

Lze shlédnout návodná videa k elektronickému podání přihlášek, o novém algoritmu přijímacích zkoušek a další. .

Hodina kódu

Naše škola se již potřetí zapojila do celosvětové akce Hour of Code. Žáci se učili objektově programovat s pomocí umělé inteligence. Akce proběhla na více než 105 000 místech ve světě a na 71 místech v České republice.

Provoz školy v období pololetních prázdnin a ředitelského volna

Škola bude v době od 01. 02. 2024 do 2. 02. 2024 pro veřejnost mimo provoz.

Vyučování začne v pondělí 05. 02. 2024.

OP JAK – Šablony I

Naše škola čerpá finanční prostředky z Evropských strukturálních fondů v rámci operačního programu Jan Amos Komenský prostřednictvím výzvy 02_22_002 ŠABLONY PRO MŠ A ZŠ I.

Příjemce dotace:

Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká 676, okres Chomutov

Název projektu:

OP JAK – Šablony I – ZŠ Klášterec Krátká

Registrační číslo projektu:

CZ.02.02.XX/00/22_002/0005347

Období realizace:

1.7.2023 – 31.8.2025

Hodnota dotace:

3 984 778 Kč

Cílem Operačního programu Jan Amos Komenský je podpora rozvoje otevřené a vzdělané společnosti založené na znalostech a dovednostech, rovných příležitostech a rozvíjející potenciál každého jednotlivce, která povede k růstu konkurenceschopnosti ČR a zlepšení životních podmínek jejích obyvatel.