Malá kopaná

Dne 6. 10. se naše škola poprvé zúčastnila 9. ROČNÍK MEMORIÁLU VÁCLAVA ČECHA v malé kopané.

Letošní ročník se odehrál na hřišti ZŠ Krušnohorské Jirkov a zapojil se rekordní počet dvanácti škol rozlosovaných do tří skupin. Naši žáci si přivezli krásné 3. místo ve složení: Květ Jan, Saidl Matěj, Galler Ondřej, Videv Radim, Lukáš Václav, Horáček Matyáš, Lanza Samuel, Adámek Vojtěch, Sláma Tomáš.

Všem sportovcům děkuji za výbornou reprezentaci školy.

Bc. Petra Žihlová

Atletický čtyřboj

Ve dnech 2. a 3. 10. 2023 jsme se zúčastnili atletického čtyřboje v Chomutově.  Žáci si poměřili síly v disciplínách 60 m, skok daleký/skok vysoký, vrh koulí/hod míčkem a ve vytrvalostním běhu 800/100m. Mladší žáci získali pěkné 3. místo a mladší žákyně krásné 2. místo. Starší žáci si vybojovali 5. místo a starší žákyně 10. místo.

Ve složení:

Mladší žáci: Květ Jan, Žampach Marek, Pokorný Jonáš, Saidl Matěj, Egermann Dominik
Mladší žákyně: Dušková Šárka, Jabůrková Eliška, Radová Eliška, Chmelařová Lili, Schwob Sofie
Starší žáci: Chyba Lukáš, Radek Muller, Opat Patrik, Němeček Tomáš, Dvořák Denis
Starší žákyně: Opatová Lucie, Michalcová Nela, Gillichová Nela, Pospíšilová Elizabeth, Padrtová Kateřina

Všem sportovcům děkuji za výbornou reprezentaci školy.

Bc. Petra Žihlová

Podzimní stezka

Žáci 3. A a 3. B se ve čtvrtek 5. 10. 2023 zúčastnili akce “Podzimní stezka” na které plnili ve dvojicích úkoly zaměřené na přírodu – třídění hub, poznávání stopy zvířat … Všichni si to v lese moc užili.