Kadaňský drak 2023

2. června se konal  11. ročník závodu dračích lodí Kadaňský drak. Tým „Mexičani“ ze ZŠ Krátká se dostal na 1. místo za nejlepší masku bubeníka.

Jedna z posádek „MATERIÁL“ ZŠ Krátká svým skvělým časem byla nominována na republikové finále22. – 23. 6. 2023 do Brna.

Moc gratulujeme a děkujeme!

Podrobněji na FB školy.

Turistický kurz na Malé Skále

4. – 9. 6. 2023 proběhl turistický kurz na Malé Skále – kola, rafty, koloběžky, výšlapy, mnoho zábavy a legrace.

Podrobné info na FB školy.

Klášterecká šlapačka

Klášterecká šlapačka a vybojovaný putovní pohár pro naši školu ZŠ Krátká. Děti byly skvělé a některé vybojovaly první místa ve svých kategoriích.

Plavecké přebory I. stupeň

Ve čtvrtek 15. 6. 2023 se konaly plavecké přebory žáků prvního stupně naší školy. Na trase 17m jsme vybírali nejrychlejšího prvňáčka a druháčka. Nejrychlejším plavcem prvních tříd se stala Plomerová Viktorie z 1. B. Nejrychlejším druhákem byl Jandl František z 3. A. Třetí ročník už plaval trať dlouhou 30m a zároveň byl rozdělen na kategorie dívky a chlapci. Vítězkou třetích tříd je Kateřina Kupková ze 3. A, z chlapců pak Liška Jakub ze 3. C. Žáci čtvrtých tříd plavali 30m a v kategorii dívek jsi pro zlatou medaili si doplavala Řízková Michala ze 4. C. Z chlapců pak první místo vybojoval Hrabal Tomáš, také ze 4. C. Páťáci už plavali trať 50m. Nejrychlejší plavkyní pátých tříd naší školy je Bára Ester Buriánková a nejrychlejším  plavcem pátých ročníků je David Suk. Oba jsou žáci 5. B. Výsledkové listiny s pořadím všech závodníků najdete na webových stránkách školy. Užili jsme si krásné  dopoledne plné sportovního napětí. Všem plavcům patří veliká gratulace!