Plavecké přebory I. stupeň

Ve čtvrtek 15. 6. 2023 se konaly plavecké přebory žáků prvního stupně naší školy. Na trase 17m jsme vybírali nejrychlejšího prvňáčka a druháčka. Nejrychlejším plavcem prvních tříd se stala Plomerová Viktorie z 1. B. Nejrychlejším druhákem byl Jandl František z 3. A. Třetí ročník už plaval trať dlouhou 30m a zároveň byl rozdělen na kategorie dívky a chlapci. Vítězkou třetích tříd je Kateřina Kupková ze 3. A, z chlapců pak Liška Jakub ze 3. C. Žáci čtvrtých tříd plavali 30m a v kategorii dívek jsi pro zlatou medaili si doplavala Řízková Michala ze 4. C. Z chlapců pak první místo vybojoval Hrabal Tomáš, také ze 4. C. Páťáci už plavali trať 50m. Nejrychlejší plavkyní pátých tříd naší školy je Bára Ester Buriánková a nejrychlejším  plavcem pátých ročníků je David Suk. Oba jsou žáci 5. B. Výsledkové listiny s pořadím všech závodníků najdete na webových stránkách školy. Užili jsme si krásné  dopoledne plné sportovního napětí. Všem plavcům patří veliká gratulace!