Dračí lodě na Ohři

Dne 3.6.2022 se naše škola zúčastnila závodů v dračích lodí na Kadaňském stupni. Na Ohři vyjely třídy 7. – 8. ročníků, kde jsme měli 5 posádek. Pro krásnou stříbrnou medaili si dojeli žáci ze 7.A. Pro děti to byla velká zkušenost a zábava, a proto se opět budeme těšit příští rok.  Všem žákům děkuji za reprezentaci školy.

Bc. Petra Žihlová

Okresní kolo ve florbalu

Dne 20. 5. 2022 jsme se zúčastnili okresního kola ve florbalu, které se konalo ve sportovní hale v Chomutově. Zúčastnilo se 16 týmů a naši žáci ve složení Žampach Marek, Fuksa Jakub, Moro Jakub, Pokorný Jonáš, Květ Jan, Kender Jan a Lili Chmelařová vybojovali krásné 2. místo. Dětem gratuluji a děkuji za výbornou reprezentaci školy.

Bc. Petra Žihlová

Okresní kolo ve florbalu

Štafetové běžce dělilo od bronzové medaile pár vteřin

I přes problémy na trati jsme na republikovém finále konaném 26. května v Holešově získali 9. místo. V jedné z disciplín, štafetě na 8 x 200 m, jsme skončili na 3. místě, od bronzu v celkovém pořadí nás dělilo pouhých 8 vteřin. Jsem pyšná na všechny děti, protože jsme se od krajského kola zlepšili o 19 vteřin. Získali jsme velké zkušenosti.

Poděkování také patří firmám NEPRO, Klášterecká kyselka, BERNNY podlahářství a městu Klášterec nad Ohří za finanční podporu.

Všem dětem děkuji za skvělé výkony a budu se těšit na sportovní zážitky v dalším školním roce.

Petra Žihlová