Tonda obal na cestách

Po dvou letech jsme si oprášili své znalosti o třídění, recyklaci a ukládání odpadu. Třídění jsme si mohli prakticky vyzkoušet a zároveň jsme sledovali videa, která ukazují nakládání s odpady.  Za správné odpovědi si nejlepší z nás odnesli drobné praktické dárečky.

Děkujeme lektorům týmu „Tonda – obal na cestách“ za program, s nímž k nám ve dnech 10.3. – 11. 3. 2022 opakovaně dorazili.

Třída 3.A na zimním pobytu

Třída 3.A (Veselých ještěrek) si užila zimu na Božím Daru.

V termínu od 6. 3. do 11. 3. 2022 se třída 3.A vydala na Boží Dar, kde prožila krásné zimní dobrodružství. Sněhové podmínky i počasí jí přálo a tak se děti z této třídy naučily běžkovat a některé i lyžovat. Ve volných chvílích se dovádělo na sněhu, proběhla sněhová bitva, bobování a jízdy na snowtubingu. Byl to krásně prožitý školní týden. Děti byly úžasné a už se moc těší na další dobrodružnou výpravu.

Mgr. Gabriela Jedličková

Soutěž o nejhezčí velikonoční kraslici

Srdečně Vás zveme na 21.ročník výtvarné soutěže O nejhezčí velikonoční kraslici.

Soutěž je určená pro všechny žáky naší školy, mohou se zúčastnit jednotlivci nebo celé kolektivy – třídy.

Podmínky účasti

Každý účastník si připraví vlastnoručně vyrobenou (ne kupovanou) kraslici (je povolen jakýkoliv materiál i libovolná technika).

Datum odevzdání: do pondělí  28.března 2022 (žáci nebo p. uč třídní 1. -5. tříd odevzdají p. uč. Rulcové, žáci 6.-9.tříd odevzdají práce p. uč. Novotné do kabinetu č.84).

U každé kraslice musí být lístek se jménem, třídou a stužkou (pokud se bude zavěšovat).

Vyhodnocení soutěže proběhne ve středu 12.dubna 2022.

Těšíme se na Vaše krásné kraslice.

Velikonoce