Konec respirátorů

Vážení rodiče, zákonní zástupci a žáci,

od pondělí nemusíme používat respirátory a roušky při pohybu ve škole.

Od 14. 3.2022 platí, že:

• děti, žáci, studenti nemusí nosit ochranný prostředek ve škole nebo školském zařízení v žádných případech bez ohledu na to, zda jsou usazeni, mají rozestupy apod.,
  • zaměstnanci nemusí nosit ochranný prostředek ve škole nebo školském zařízení v žádných případech, bez ohledu na to, zda poskytují vzdělávání či nikoliv,
  • třetí osoby nemusí v žádných případech nosit ochranný prostředek,
  • pokud se v rámci vzdělávacích aktivit využije k přesunu dětí, žáků, studentů a zaměstnanců prostředku veřejné dopravy, jsou všichni po dobu pobytu v prostředku veřejné dopravy povinni mít nasazen ochranný prostředek, nejedná-li se o osoby, které mají z této povinnosti výjimku,
  • pokud žáci nebo studenti konají praxi ve zdravotnických zařízeních nebo ve vybraných zařízeních sociálních služeb, kde je i po 14. 3. 2022 povinnost nosit ochranný prostředek, jsou tito žáci a studenti povinni dodržovat toto mimořádné opatření a v souladu s ním mít v těchto zařízeních nasazen ochranná prostředek.

Obecně pak není povinnost nosit ochranný prostředek např. na hromadných, kulturních, sportovních akcích, divadelních představeních, v muzeích nebo kinech.

Hlasování o vítězném motivu

Krásný den všem,

máme pro Vás jedno skvělé překvapení!

Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a jste to právě Vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte od 14. 3. do 18. 3. 2022 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. Následně Vám bude oznámen termín otevření e-shopu, kde rodiče a žáci budou mít možnost objednání.

Odkaz na online hlasování

Školní kolekce

Soutěž v anglickém jazyce – bronz v okresním kole!

Dne 19. 02. 2022 proběhlo školní kolo soutěže v anglickém jazyce, ve kterém si mohli poměřit své znalosti anglického jazyka žáci z celého 2. stupně. Velký zájem žáků nám trochu narušily nařízené karantény, které neumožnily účast všech tříd a jedinců. I přes tuto komplikaci si vyzkoušelo soutěž na 40 účastníků a všichni prokázali, že se angličtiny rozhodně bát nemusí a mají být právem na co pyšní. Za svou snahu byl každý účastník odměněn sladkostí a malou drobností.

Ve školním kole se na 1. místě umístili žáci Jakub Pala v kategorii určené pro 8. a 9. ročníky a Milan Kraft společně s Evou Kratochvílovou v kategorii pro 6. a 7. ročníky. Tito žáci nám udělali radost i v okresním kole, které se konalo dne 04.03.22 na Gymnáziu v Klášterci nad Ohří. Jakub získal skvělé  3. místo v konkurenci 16 dalších škol a Milan skončil uprostřed výsledkové listiny, na krásném 10. místě.

Všem účastníkům gratulujeme k jejich úspěchům a děkujeme všem vyučujícím anglického jazyka za pomoc při organizaci školní soutěže.

Výsledky školního kola:

V kategorii I. A: