Soutěž v anglickém jazyce – bronz v okresním kole!

Dne 19. 02. 2022 proběhlo školní kolo soutěže v anglickém jazyce, ve kterém si mohli poměřit své znalosti anglického jazyka žáci z celého 2. stupně. Velký zájem žáků nám trochu narušily nařízené karantény, které neumožnily účast všech tříd a jedinců. I přes tuto komplikaci si vyzkoušelo soutěž na 40 účastníků a všichni prokázali, že se angličtiny rozhodně bát nemusí a mají být právem na co pyšní. Za svou snahu byl každý účastník odměněn sladkostí a malou drobností.

Ve školním kole se na 1. místě umístili žáci Jakub Pala v kategorii určené pro 8. a 9. ročníky a Milan Kraft společně s Evou Kratochvílovou v kategorii pro 6. a 7. ročníky. Tito žáci nám udělali radost i v okresním kole, které se konalo dne 04.03.22 na Gymnáziu v Klášterci nad Ohří. Jakub získal skvělé  3. místo v konkurenci 16 dalších škol a Milan skončil uprostřed výsledkové listiny, na krásném 10. místě.

Všem účastníkům gratulujeme k jejich úspěchům a děkujeme všem vyučujícím anglického jazyka za pomoc při organizaci školní soutěže.

Výsledky školního kola:

V kategorii I. A:

  1. Kraft, Kratochvílová
  2. Pham, Hynková S., Lichnerová
  3. Vlačihovský

V kategorii II. A:

  1. Pala
  2. Styblíková
  3. Matoušek
  4. Gallerová
  5. Matějáková, Šroubková