ZŠ Krátká vesluje

Česko vesluje
Naše škola pořídila dva veslovací trenažéry, ale díky covidu si jich děti moc neužily. Ale přesto jsme na konci června zvládli uspořádat soutěž, které se zúčastnil téměř celý druhý stupeň, veslovalo 92 žáků a nejlepším týmem byli žáci z 9.A. V rámci této soutěži si to mohli vyzkoušet i žáci z prvního stupně. K této soutěži nám pomohli lidé z projektu Česko vesluje, ze kterého nám propůjčili další stroje a jeden nám bude zapůjčen na celý školní rok, abychom se mohli zúčastnit celorepublikové školní ligy.

Bc. Petra Žihlová, ZŠ Krátká

Škola v přírodě 2.A (Veselých ještěrek)

Od 20.6. do 25.6. se třída 2.A (Veselé ještěrky) konečně dočkala školy v přírodě na Božím Daru, která se minulý rok nemohla z důvodu koronaviru uskutečnit. Tento pobyt se velmi podařil. Děti se konečně poznaly, užily si soutěže, výlety, jízdu na koloběžkách, motokárách a spoustu dalšího. Krásné bylo i ubytování a strava.

Pěkné počasí se střídalo s deštěm, ale to nám vůbec nevadilo, spíše to náš kolektiv více stmelilo. Konečně jsme mohli i skákat do kaluží J To vám byla zábava! Už se těšíme na další školu v přírodě.

Mgr. Gabriela Jedličková

Rozdávání vysvědčení 2.A a sbírka na Jižní Moravu

Ke konci školního roku se naší třídě podařilo vybrat cca. 5100,- Kč na obce postižené tornádem na Jižní Moravě, které jsme poslali Nadaci Via. Moc děkuji rodičům, dětem i paní vychovatelce, kteří se zapojili. Jste úžasní!

Mgr. Gabriela Jedličková

Vysvědčení