Zájezd do Velké Británie – schůzka s rodiči

Schůzka s rodiči + předání informačních materiálů:

V úterý dne 11.04.2023 od 16:00 hod.
(místnost bude upřesněna a vyvěšena u vchodu do školy).

Vstupné a kapesné

Vzhledem k tomu, že je momentálně problematické v Klášterci směnit peníze na libry a eura, rádi bychom Vám poskytli dostatek času na zajištění hotovosti. Vstupy na jednotlivé atrakce jsou odhadovány přibližně na 50 liber (tuto částku vybereme před odjezdem). Zbylé vstupy budou uhrazeny z částky 1.450 Kč, kterou jste již uhradili v ceně zájezdu. Výše kapesného, které poskytnete dětem je zcela na Vás. Dle doporučení CK je to přibližně 15 liber na den, na cestu autobusem je nutné mít s sebou několik eur v mincích (zejména kvůli použití WC na benzínách a odstavných parkovištích), v autobusu bude možné zakoupit nápoje za české koruny. Přímo v Londýně bude možnost použít platební karty.

Změna programu zájezdu

Ze strany cestovní kanceláře nám byla oznámena změna programu zájezdu z důvodu nezajištění vstupenek do Warner Bros. studií. Tuto situaci jsme se snažili vyřešit změnou termínu celého zájezdu, což se bohužel nepovedlo (vyjádření a omluva CK viz níže).

Náhradní program

Místo dopoledne, které jsme měli původně strávit ve studiích Warner Bros., navštívíme Museum voskových figurín – Madame Tussauds, obchůdek se suvenýry zaměřenými na Harryho Pottera, návštěva Kings Cross se sochou vozíku z nástupiště 9 a 3/4 ze série filmů Harryho Pottera
cena: 750 Kč/os. (již zahrnuta v původní ceně zájezdu).

Omluva CK