Celá škola fandí Elišce a Tobíkovi na Olympiádě dětí a mládeže!

Máme obrovskou radost! Celá škola fandí Elišce a Tobíkovi na Olympiádě dětí a mládeže!

Naše škola bude mít na této vrcholné sportovní akci skvělé zastoupení. Mezi republikovou elitu se probojovali:

  • Eliška Radová (atletika)
  • Tobiáš Kováč (kanoistika)

Postoupit mezi nejlepší mladé sportovce z celé republiky je naprosto parádní úspěch a my jsme na vás jako škola neskutečně pyšní. Eliško a Tobíku,  pořádně si závody i celou olympijskou atmosféru v Praze užijte, nechte tam srdíčko a posíláme vám obrovskou hromadu energie! Hodně štěstí!