Projekt „Světového dne vody“ – UNICEF

Celý projekt je pořádán u příležitosti „Světového dne vody“, který letos připadá na 22. března 2014, máme možnost prezentovat výrobky a výsledky jednotlivých škol v rámci akce pro veřejnost pořádané v tento den na Václavském náměstí v Praze – Fronta na záchod 2014.

Zadání pro školy: vyrobit mýdla a poslat jejich fotografie, připravit zajímavou osvětovou hodinu na téma „hygiena, sanitace a děti v těžkých životních situacích“, případně vybrat podporu na programy UNICEF.

Projekt se může prezentovat v rámci akce Fronta na záchod 2014. Každá škola, která se rozhodne zapojit do projektu, má k dispozici logo UNICEF určené pro spolupráci se vzdělávacími institucemi, které může použít na svých internetových stránkách či v informačních materiálech.

Nejzajímavější akce uspořádané na jednotlivých školách budou také uveřejněny na webové stránce UNICEF ČR a na Facebooku.