Vánoční přespávání

V noci ze středy 20. prosince na čtvrtek 21. prosince 2023 se třída 5.A (Veselé ještěrky) sešla ke svému Vánočnímu přespávání, které bylo plné radosti, soutěží a společenských aktivit. Jednou z hlavních událostí bylo pečení vánoční buchty pro rodiče. Týmy si musely samy zakoupit ingredience, a vítězným družstvem se stala ta, která nejvíce ušetřila a přitom připravila nejchutnější buchtu. Další částí programu bylo plavání, které přineslo osvěžení a radostnou atmosféru. Následovala besídka pro rodiče, kde žáci předvedli své umění v zpívání, hře na Boomwhackers a tanečního vystoupení. Rodiče mohli obdivovat kreativitu svých dětí a prožívat s nimi vánoční radost. Večer, již bez rodičů, pokračoval oblíbenou hrou Just Dance, kde mohly děti projevit svůj taneční talent. Poté následovala vlastní verze soutěže „Československo má talent“, kde se žáci předváděli ve svém uměleckém nadání. Na závěr večera byla promítnuta klasická vánoční komedie „Sám doma“, která vyvolala smích a přidala do atmosféry teplou vánoční náladu.

Takto společně strávené vánoční přespávání přineslo dětem nezapomenutelné chvíle radosti.
Veselé ještěrky přejí všem hezké Vánoce.