Testování žáků naší školy

Testování žáků naší školy antigenními testy od státu a navíc testování  PCR testy ze slin, které jsme si zajistili po dohodě s firmou Elektrolyte, s.r.o. probíhá bez větších problémů. Jsme testováni každé pondělí a podle výsledků, (kdy jsme v počátcích eliminovali žáky a pedagogy nakažené COVID-19 a zabránili hromadnému šíření), stále se „držíme“ a nemuseli jsme zatím školu zavřít a učit dále pouze distančně.

CHTĚL BYCH VÁM VŠEM, RODIČŮM (ZÁKONNÝM ZÁSTUPCŮM) NAŠICH ŽÁKŮ MOC PODĚKOVAT ZA VZORNOU SPOLUPRÁCI.

Informace se mění někdy ze dne na den. Jen připomínáme, že žáci/děti do 18 let mají hrazené testování PCR testy 5x v měsíci zdarma. Očkovaní žáci/děti pak již jen 2 PCR testy v měsíci zdarma. PCR testy, které u nás ve škole vaše děti podstupují, jsou hrazené z vašeho pojištění, a tudíž ubírají testy zdarma, které mají děti možnost čerpat v daném měsíci. Firma, která nám PCR testování zajišťuje i při případném „testování navíc“ žádnou úhradu nepožaduje. Věřte, že děláte dobře, že podstupujete toto testování vašich dětí a my vám za to děkujeme. My můžeme učit a vzdělávat vaše děti stále ve škole.

Moc děkujeme za spolupráci a přejeme vám všem pohodový konec roku a krásné vánoční svátky.               

Mgr. Petr Opava, ředitel školy