Škola v přírodě v Lubenci – 1.A, 4.A

Do ŠvP v Lubenci dorazily třídy 1. A a 4. A. Musíme říci, že to tu vypadá fantasticky! Naše ubytování je skvělé – pokoje jsou útulné a pohodlné. Už se těšíme na to, co nás čeká v průběhu našeho pobytu.

Dnes jsme se seznámili pomocí různých seznamovacích her, které nám pomohly lépe se navzájem poznat. Bylo skvělé vidět, jak rychle se všichni začali bavit a vytvářet nová přátelství.

Večeře byla úžasná! Skvělá atmosféra a výborné jídlo nám dodaly energii po cestě. Byli jsme skutečně potěšeni, jak profesionální a přátelští jsou naši vychovatelé. Jsou tu pro nás, aby byl náš pobyt nezapomenutelný.

A teď k nejlepší části dne – hra „Na konec nekonečna aneb šílená cesta časem“. Procestujeme různá historická období a zažijeme dobrodružství, která si ani nedokážete představit. Bude to jako žít ve vlastním sci-fi filmu!

Takže, drazí rodiče, chtěli bychom vám oznámit, že jsme tady v ŠvP připraveni na úžasný pobyt plný zábavy, dobrodružství a nových přátelství! Průběžně vás budeme informovat o našich dobrodružstvích a zážitcích.

Další informace jsou na FB školy