Rozloučení s městskou knihovnou

Žáci ze 4.B se pro letošní rok rozloučili s městskou knihovnou. Během této poslední návštěvy čekala na čtvrťáky velmi užitečná beseda. Šikovná paní knihovnice vybrala ty nejlepší knihy na blížící se letní prázdniny. Důležitým tématem setkání byla také bezpečnost během letních měsíců. Děti odcházely plné čtenářské inspirace a připravené bezpečně prožít letní volno. Tímto bychom chtěli moc poděkovat úžasnému kolektivu z dětského oddělení naší knihovny za celoroční skvělou péči. Draci ze 4.B.

Mgr. Vanda Zahradníková