Návštěva ministra školství PhDr. Mikuláše Beka, Ph. D.

20. 9. 2023 naší školu navštívil ministr školství PhDr. Mikuláš Bek, Ph. D. Pana ministra s delegací přivítalo vedení školy v čele s ředitelem Mgr. Petrem Opavou a s delegovanými zástupci Města Klášterce nad Ohří Bc. Zdeňkou Janichovou, Mgr. Pavlou Zemančíkovou a Mgr. Vojtěchem Marvanem. Po přivítání proběhla diskuze v ředitelně školy. Následně si celá delegace prohlédla vnitřní i venkovní prostory školy. Navštívili hodinu Ing. Zdeňka Novotného a Mgr. Gabriely Jedličkové, kde měli žáci možnost položit pár otázek. Žáci se dozvěděli, že oblíbeným předmětem pana mistra byla fyzika , chodil na němčinu a do hudební školy, kde hrál v orchestru. Nyní rád jezdí na kole a to hlavně v lese, rád poslouchá hudbu, velice rád čte, ale moc času mu na koníčky nezbývá. Na závěr byl prostor pro setkání s pedagogickými a provozními zaměstnanci školy. Diskutováno bylo téma o délce povinné školní docházky, motivaci studentů pedagogických fakult k výkonu povolání učitele, finanční ohodnocení učitelů…

Podrobnější informace a fotogalerie k nahlédnutí v tiskových zprávách Města Klášterce nad Ohří: https://www.klasterec.cz/kontakty/tiskove-zpravy/ministr-skolstvi-mikulas-bek-navstivil-zs-kratka-3264cs.html