Naše 5. C se s 1.stupněm rozloučila výletem do Českých Hamrů

Po cestě autobusem nás čekal výborný oběd, krmení oslíka, lamy a oveček a samozřejmě spousta her, smíchu a společně stráveného času. Večer za námi dorazili rodiče. Připravili jsme si pro ně krátké rozloučení, společně si opekli buřty a poměřili síly ve vybíjené! Když rodiče odjeli zpátky domů, my si ještě povídali, hráli a užívali poslední společný výjezd mimo školu. Druhý den po snídani jsme se vydali na procházku nádhernou krajinou Krušných Hor, nakoukli za hranice k našim německým sousedům a vydali se zpět domů. Byly to nádherné dva dny a krásná tečka za společnými lety na 1.stupni.

Mgr. Štěpánka Hubertová