Nabídka služeb – NADĚJE

NADĚJE, OBLAST LITOMĚŘICE
NÍZKOPRAHOVÉ ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ
CHOMUTOVSKÁ 207, 431 51 KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ

Vážení zájemci,

rádi bychom Vám představili službu „Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež“ (klub).

Klub se nachází v prostorách NADĚJE na adrese: Chomutovská 207 v Klášterci nad Ohří. V této nelehké době fungujeme v omezeném čase a to od 10:00 do 11:30 a od 12:30 do 15:30 hodin. Tato služba je poskytována bezplatně všem zájemcům ve věku od 6 do 26 let

Momentálně se nejvíce zaměřujeme na pomoc se školní přípravou v době distanční výuky. Máme k dispozici 3 počítače pro klienty s připojením k internetu a díky tomu jsme připraveni Vám v této nelehké době pomoci. Takže pokud nemáte doma počítač, nebo máte v rodině jen jeden a musíte se dělit se sourozenci, jsme tu přímo pro Vás.

Je možnost se na nás obrátit:

Po školních povinnostech přichází zábava, a proto, zde dále nabízíme možnost využití volnočasových aktivit. Mezi ně patří zejména stolní fotbálek, stolní hokej, Xbox, karaoke, hra na kytaru nebo na klávesy, společenské a vědomostní hry, malování a vyrábění.

Věříme, že jsme Vás s touto nabídkou oslovili a těšíme se na budoucí návštěvu.
Tým NZDM NADĚJE