Letní sportovně turistický kurz – Malá Skála (u Turnova) – pouze 8. ročníky

Turistický kurz Malá Skála

Místo pobytu: Malá skála – Český ráj, na břehu řeky Jizery, nad městečkem se rozprostírají Suché skály a další skalní masivy (Besedice, Klokočské skály, vyhlídka Pantheon, hrad Frýdštejn …..) (KOLA, RAFTY, KOLOBĚŽKY, TURISTIKA + VOLNOČASOVÉ AKTIVITY)

Termín:  02. 6. – 07. 06. 2024 (neděle – pátek)
Cena: 300 Kč / noc na 5 dní = 1. 500,- Kč
Doprava: Vlakem. Cena celkem s kolem cca 1.000,- Kč
Cena za půjčení koloběžek: cca 200,- Kč / žák

Plánované aktivity: turistika a cykloturistika po okolí (cyklostezka okolo Jizery), rafty – splutí po řece Jizeře do Dolánek se zastávkou u zrcadlové kozy. Splutí je naprosto bezpečné bez nebezpečných jezů, apod.!!! Všichni žáci dostanou záchranné vesty. Jízda na koloběžkách podél Jizery po cyklostezce – k zapůjčení v místě. Ve volném čase je k dispozici fotbalové hřiště s umělým povrchem a zahrada u krásných apartmánů, kde jsme ubytovaní.

Snídaně, svačiny: Žáci mají k dispozici kuchyňku, lednici a vybavení kuchyně na každém apartmánu. Na každý apartmán bude nakoupeno (salámy, sýry,  pomazánky, křupíny, mléko, ovoce, zelenina, apod.) Každý den bude doplňováno pečivo. Cena: 300,- Kč / pobyt / žák

Další informace najdete v Přihlášce, která je ke stažení níže.

Ke stažení