Fotografická soutěž 2021 – 4.B

Nejkrásnější fotografie z prázdnin

Téma: příroda a památky, zajímavosti (nefotografujte lidi – nejlepší fotografie zveřejníme na webu školy, tam lidé být nesmí).

Soutěž pro všechny, kteří rádi fotí a chtějí se pochlubit fotografiemi z prázdnin.

• Fotografie nahrávejte do speciální učebny na Classroomu. Na Classroom se přihlašujte ze školního mailu!
  • Přidejte si v učebně novou třídu Fotografická soutěž (když si otevřete učebnu, vpravo nahoře kliknete na + a Zapsat se do třídy, pak už stačí napsat jen kód a vpravo nahoře Potvrdit)
  • Kód třídy je byluhyp

Soutěž ve třídě najdete od 1. července jako úkol.

Fotografie nahrávejte k úkolu tak, jak je vyfotíte, neupravujte je. Každý účastník může nahrát během léta jednu až maximálně 20 fotografií, vybírejte tedy skutečně ty nejlepší. Posílejte je průběžně, ne všechny najednou. Nezapomeňte vždy do komentářů napsat jméno nahrané fotografie a místo, kde byla pořízená.

Soutěž začíná 1. července a poslední možné odeslání fotografií je 31. srpna. Vyhodnocení pak proběhne do 15. září.

Prima léto, hodně zážitků a krásné fotografie!

Fotografická soutěž 4.B