Ve středu 03. 06. 2026 se v Chomutově uskutečnil fotbalový turnaj dívek, kterého se zúčastnilo celkem 8 týmů. Naše škola vyslala do bojů hned dva týmy. Pro všechny naše holky to přitom byla úplně první zkušenost s fotbalovým turnajem.
Starší tým prošel turnajem v obrovském tempu a při své premiéře vybojoval fantastické 2. místo.
Mladší tým sbíral cenné zkušenosti proti starším soupeřkám a vybojoval krásné 7. místo.
Všem našim novým fotbalistkám moc děkuji za odvahu a skvělou reprezentaci školy.
Bc. Petra Žihlová