Cesta pohádkovým lesem za pokladem

30. května 2023, žáci třídy 4.A ve spolupráci se žáky třídy 9.C připravili pro naše mladší kamarády ze třídy 1.A úžasnou dobrodružnou akci v parku. Společně jsme se vydali na cestu pohádkovým lesem, plnou záhad a pohádkových postav!

Naši stateční kamarádi z 1.A ukázali svoji odvahu a týmovou spolupráci, zatímco starší spolužáci z 4.A a 9.C jim byli skvělými průvodci a podporou na celé cestě. Hádanky a úkoly, které museli splnit, je posunuly blíže k tajemnému pokladu ukrytému na konci cesty.

Tato akce nám přinesla nezapomenutelné zážitky a posílila naše přátelství mezi žáky různých tříd. Jsme si jisti, že naši mladší kamarádi ze třídy 1.A si tuto cestu užili a budou na ni s úsměvem vzpomínat.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na úspěchu této pohádkové výpravy. Jsme rádi, že můžeme vytvářet takové zážitky plné dobrodružství pro naše skvělé žáky!